yandex-izleme-kodu

Versace Gözlükler

Sıralama seçin
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

1978’de Gianni Versace tarafından kurulan Versace Moda Evi eşsiz desenleri, renk kontrasları ve müthiş elişçiliği ile moda dünyasının en ikonik isimlerinden biridir. Donatella Versace, 1997’de abisinin cinayete kurban gidişiyle moda evinin başına geçer.

Versace güneş gözlükleri şık İtalyan işçiliğinin tam bir örneğidir. Yüksek kreatif dizaynlar, yenilikçi tasarımlar, agresif ve genç modeller! Versace gözlükler moda seçimleri ile fark yaratmak isteyen kadın ve erkeklerin daima ilk tercihlerinden olmuştur. En iyi ve en son teknolojinin kullanıldığı gözlükler italya’da üretilir.

İster kırmızı halı, ister bohem, ister sokak tarzı hertürlü okazyona ve yaratmak istediğiniz havaya uygun bir Versace gözlük mutlaka vardır. Gardrobunuzu en son trendler ile tamamlamak istiyorsanız mutlaka bir Versace gözlüğünüz olmalı. Gerçek bir Versace gözlük ünlü Medusa logosu ile tanınır. Bu logonun taklit edilmesi çok zordur.

Bu ikonik markanın ünlüler arasında da sadık takipçileri vardır. Lady Gaga, Eric Clapton, George Michael, Bruce Springsteen, Elton John, Jennifer Lopez, Beyonce ve hatta Monaco ve İngiltere kraliyet ailesi!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.