yandex-izleme-kodu

Tommy Hilfiger Gözlükler

Sıralama seçin
Toplam 68 ürün görüntüleniyor.

Yaşam stili tasarlayan modacılar arasında, Tommy Hilfiger klasik Amerikan tarzını vurgulayarak önemli bir yer edinmiştir. 1985’te kadın, erkek, çocuk koleksiyonları ile başlayan moda evi kısa sürede ürün gamına ayakkabı, parfüm, ev dekorasyonu, saat ve gözlük gibi 25 ayrı kategori eklemiştir. Tasarımcı ve yönetici olarak şirketin başında hala Tommy Hilfiger vardır.

Tommy Hilfiger gözlükler daha çok 25-45 yaş aralığını hedef alır. Gözlükler markanın genç, kural dışı ruhunu yansıtırken klasik çizgiden pek de uzaklaşmaz. Hilfiger, popkültür hayranlığından yola çıkarak klasik stili, taze, modern bir dokunuşla yeniden yorumlar.

Tommy Hilfiger gözlük modelleri genç, spordan ilham alan, abartısız estetiği ile kadın erkek tüm gözlük severlerin tercihi olmaya devam ediyor. Örneğin kare çerçeveler, asetat plastik malzeme ile çok yönlü, kullanımı kolay ve markanın “preppy” tarzına uygun olarak üretilmiş. Daha feminen ve sofistike bir tarza yönelik ikonik cat eye çerçevelerin bazılarında parlak cilalı bir görünüm kullanılır. Menteşelere yakın marka logosu dikkat çekicidir. Amerikan hayat tarzına gönderme yapan çok renkli gözlükler, kontrast detaylar şıklığın, mükemmel bir işçilikle birleşimidir.

Tommy Hilfiger “Tommy Düşünür” sosyal sorumluluk projesi ile yardım sever markaların başında gelir. Mağdur çocuklara yardım eden “Save The Children”, “Otizm’e Destek”, “Dünya Yaban Hayatı Koruma” gibi projeleri de daima desteklemektedirler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.