yandex-izleme-kodu

Polaroid Gözlükler

Sıralama seçin
Toplam 86 ürün görüntüleniyor.

Polaroid, güneş gözlüğü segmentinde devrim yaratmış yenilikçi bir teknoloji kuruluşudur. Edwin Land, Harvard’da polarizasyon üzerine araştırma yaparken buradaki büyük pazarı farkedip 1938 de kendi şirketini kuruyor. İlerici teknolojileri daha sonra II. Dünya Savaşında infrared gece görüşü aletlerinde kullanılıyor. Edwin Land yıllar içinde polaroid fotoğrafçılığın babası olarak da tanınıyor.

Polaroid gözlük markası yenilikçi teknoloji ve kalitenin sembolüdür. Termofusion teknolojisi sayesinde gözlükler mükemmel anti refle ve UV korumasına sahiptir.

Polarize lens teknolojisinde 80 yılı deviren Polaroid Gözlük modelleri gözleri açıkken rüya görebilen, dünyaya çeşitli değişik açılardan bakabilenlerin markasıdır. Çok seçenekli bir koleksiyon sunan marka mükemmel görüş, tam koruma, kullanışlı tasarım ve mantıklı fiyat politikası ile bizim de favorilerimiz arasında.

2010 yılında Lady Gaga ile kreatif direktör anlaşması yaparak dünyayı şaşırtmıştır. Polarizasyon, anlaması zor bir teknoloji olsa da, bir çift Polaroid gözlük deneyince durumu kavrarsınız, sihir burada başlar!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.