yandex-izleme-kodu

Michael Kors Gözlükler

Sıralama seçin
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Michael Kors markası öncelikle Avrupa’da satışa sunulmuş, çok sevilen rahat sokak tarzı, spor giyim ve gece abiyelerinin bir kombinasyonu olan koleksiyonları kısa sürede tüm dünyaya yayılmıştır. Hoş görülü bir modernizm ve sofistike detaylar tüm koleksiyonlarına yansır.

İşte Michael Kors gözlük modelleri de bu özellikleri taşır. Michael Kors belirli bir yaş ya da imaja takılı kalmadan herkes için tasarım yapar.

Kadınlar ve erkekler için şık, sofistike, elegan Michael Kors gözlüklerde farklı çerçeve şekilleri, yaylı menteşeler, kare, cat eye, pilot modeller gibi çok geniş bir seçki vardır. Materyaller çelik, metal, titanyum, plastik olabilir. Klasik renklerin arasına karıştırılmış güncel bir renk ya da bir desen dokunuşu sizi şaşırtmasın!

Bu arada Michael Kors gözlükleri tercih eden sadec siz değilsiniz: Kate Bosworth, Tom Cruise, Jennifer Garner, Angelina Jolie and Mary-Kate Olsen da markanın sıkı takipçilerinden.

Michael Kors, gözlükleri tasarlarken menteşelerde vintage valizlerden esinlenmiştir. Her bir gözlük başlı başına bir aksesuar olup birçok farklı giyim tarzını tamamlar. Kısaca alışverişe mi gideceksiniz, kayağa mı çıkıyorsunuz, yoksa akşam bir yere mi davetlisiniz, birinci sınıf, güvenebileceğiniz, çok yönlü Michael Kors gözlüğünüz daima sizinle olacak.

Bu moda devinin arkasında hala tek başına Michael Kors kendisi durmaktadır. Yardım severliği ile de tanınan Kors 2013’te Birleşmiş Milletler Dünya Gıda Programı çerçevesinde dünyada açlıkla mücadele eden isimlerden biri olmuştur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.