yandex-izleme-kodu

Kate Spade Gözlükler

Sıralama seçin
Toplam 22 ürün görüntüleniyor.

Kate Spade moda hayatına New York’ta bir mağazada danışman olarak başlar. 1991’de kendi çanta markasını yaratma hayali ile buradan ayrılır. 1993 de Kate Spade El Çantaları artık bir tasarım şirketidir, 1996’da da Soho’da ilk mağazasını açar. O günden beri Kate Spade & Co şık ve moda öncüsü aksesuarları, özellikle de gözlükleri ile hep gündemde olur.  Enerjik stili benimseyen cesur kadın ve erkeklerin tercihi Kate Spade gözlük modelleri şimdi popoptik.com'da.

Zengin Kate Spade gözlük koleksiyonumuzu incelerken sıradışı renkler ve stillerin birbiriyle nasıl uyum içinde olduğunu göreceksiniz. Çarpıcı desen ve renkler, puantiyeli desenli saplar ve solid çerçeveler, degrade camlar gözlük seçiminizde farklı bir tarz deneme isteği uyandıracak.

Pilot modelleri, yuvarlak tel çerçeveler gibi özelliklerle erkeklerin de severek kullanacağı daha sakin modeller de koleksiyona dahil edilmiş.

Kate Spade’in moda dünyasına adım atmasıyla aksesuar alanında sanki zeka ve yetenek daha da öne çıktı. Bugün artık bir hayat tarzı olarak algılanan marka günlük hayatın her alanına el atmış durumda. Mayo ve kırtasiye buna iki örnek. Lenox markasıyla yaptığı iş birliği onu lüks porselen dünyasına da taşıdı.

Bu çoşkulu markayı daha önce denmediyseniz www.popoptik.com olarak size sunmaktan çok sevinç duyuyoruz. Çok cazip Kate Spade gözlük fiyatları incelenmek üzere sizi bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.