yandex-izleme-kodu

Gucci Gözlükler

Sıralama seçin
Toplam 95 ürün görüntüleniyor.

1921'de Floransa da kurulan Gucci, moda ve lüks segmentinde en prestijli markalardan birisidir. 50’li yıllarda Roma , Milano ve Floransa'da dükkanlar açarak çanta, valiz ve ayakkabı gibi ürünler satılmaya başlanmış. 1953'te New York’a açılan Gucci’nin klasik GG amblemi artık global olarak zenginlik ve zarafetin inkar edilemez sembolü olmuş. Ancak 1990'da Tom Ford başa geçtiğinde pek çok yeni ürün geliştiriliyor: böylece, parfüm, kozmetik, saat ve son derece popüler olan gözlükler, Gucci’yi ünlülerin de daima tercih ettiği bir marka haline getiriyor. Yaz tam da köşede beklerken pek çok ünlü ismi Gucci gözlükler ile görüyoruz. James Franco, Mariah Carey, Kanye West, Miley Cyrus, Christiano Ronaldo, Nichole Scherzinger, Jennifer Aniston bunlardan sadece birkaçı.

Gucci dünyanın en büyük moda evleri arasında olup, gözlük pazarında da en tanınanıdır. Stil ve karizmayı birleştiren Gucci gözlük modelleri ikonik simgelerle zenginleştirilmiş çok geniş bir seçki sunar. 1960'larda Jackie Kennedy markaya gönül vermiş, böylelikle Jackie O dan ilham alan zamansız gözlük kolleksiyonu ortaya çıkmıştır. Gucci Güneş gözlükleri cüretkar, stil sahibi moda severler için her zevk ve okazyona uygun olarak tasarlanır. Kadın güneş gözlüklerinde ikonik GG amblemini çerçevelerde görebiliriz. Altın rengi Gucci için hep ön planda olmuştur.

Gucci erkek koleksiyonu dış görünümünden gurur duyan erkekler için zamansız ve klasik tarzı vurgular. www.popoptik.com kadın, erkek tüm müşterilerini Gucci gözlük fiyatlarıyla şaşırtacak. Tek yapmanız gereken üye olup sepetinizi doldurmak.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.