yandex-izleme-kodu

Gözlük Seçimi

Migren Şikayetiniz varsa Gözlük Seçiminiz Nasıl Olmalı ?

21 Ağustos 2019

Migrenin en sık rastlanan semptomlarından biri de ışığa karşı aşırı hassasiyettir. Parlak ışıklar, ışık seviyesindeki ani değişimler, ve güneş ışığı migren ataklarını tetikleyebilir. Işık hassasiyetini kontrol altına almanın en iyi yöntemlerinden biri de uygun güneş gözlüğü kullanımıdır.

 

Oftalmoloji uzmanlarının araştırmalarına göre migren şikayeti olanların %80 inde fotofobi de denilen aşırı ışık hassasiyeti vardır. Bu durum migren atağı öncesi ve sırasında en üst seviyeye çıksa da, migren hastaları, ataklar arasında da normal bireylerden daha fazla ışığa hassastır.

Yüzünüzün Şekline En İyi Uyan Güneş Gözlüğü Nasıl Seçilmeli?

02 Mayıs 2019

Güneş gözlüğü seçmek büyük bir keyiftir. Ama yüz şeklinizi ve oranlarını biliyor musunuz? Pek çok kimse bunun farkında bile değildir. Oysa gözlük seçerken bu oranlar çok önemlidir. Yüzünüzün ölçülerini bilirseniz size en iyi uyacak, en fonksiyonel ve ergonomik gözlüğü bulabilirsiniz. Eğer kendinize uygun bir gözlük seçerseniz sadece güneşten korunmakla kalmaz imajınıza harmoni katarsınız ve havanız tamamen değişir.

Popoptik.com olarak yüzünüzün şeklini en kolay belirlemenin yolunu ve uygun gözlüğü bulmanın püf noktalarını anlatıyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.