yandex-izleme-kodu
Kolay İade

Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 iş günü içinde " GRİ İÇ VE DIŞ TİCARET DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ." adına, " YALIKÖŞKÜ CADDESİ MÜHÜRDARZADE HAN NO.18 KAT.4 DAİRE 425 FATİH / İSTANBUL" adresine "YURTİÇİ KARGO" ile aşağıdaki koşullar dâhilinde iade edebilirsiniz.

İade gönderimleriniz için gönderilen iade çıkartmasını kullanabilirsiniz.

Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz. İade edeceğiniz ürüne ait varsa, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

 

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir;

 

  • Ürün ile ilgili kontrolleri gözlüğün üzerindeki güvenlik bandını çıkartmadan yapınız. Güvenlik bandı çıkartılan ürünler iade alınmayacaktır.
  • İade gönderimlerinde ürünün faturası, garanti kartı, kitapçığı, silme bezi, sap koruyucusu ve diğer tüm aksesuarlarının eksiksiz ve hasarsız olması gerekmektedir. Eksik ve hasarlı gönderilen ürünler iade alınmayacaktır.

 

Ürününüz popoptik.com tarafından teslim alındıktan sonra ambalajı, aksesuarları, faturası kontrol edilecektir.

 

  • İade işleminin onaylanması durumunda, iade başvurusundaki tercihiniz doğrultusunda 3 iş günü içinde “ürün bedeli” tarafınıza geri ödenecektir.
  • İadenizin iade koşullarına uygun olmaması durumunda ise ilgili ürün, adresinize alıcı ödemeli kargo ile geri gönderilecektir.


 

İadesi onaylanmış ürünün geri ödemesi ile ilgili süreç aşağıdaki gibidir;

 

  • Gönderdiğiniz ürün/ürünler, popoptik.com tarafından iade işleminin onaylanması durumunda 3 iş günü içinde “ürün bedeli” tarafınıza geri ödenecektir.
  • Ürün Bedel İadesi işlemi tamamlandığında kayıtlı olan e-posta adresinize bilgi mesajı gönderilir.
  • İade bedelinin kredi kartınıza/hesabınıza ulaşması ilgili bankanın iç süreçlerine bağlı olarak farklılık göstermekte ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu durumları bankanız üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Ayrıca taksitli ödemelerin iadesi banka süreçleri gereği taksitli olarak yapılmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.