yandex-izleme-kodu

Fendi Gözlükler

Sıralama seçin
Toplam 41 ürün görüntüleniyor.

Konu moda olunca 1925'te kurulan Fendi ile yarışacak pek az isim vardır. Fendi’nin sanatkar tarafı ile birlikte yenilikçi anlayışı ona uluslararası lüks senaryosunda daima prestijli bir konum kazandırmıştır. En eskilerden biri olan Fendi başlangıcından bu yana en yüksek standartları ilke edinerek günümüzde de popüler markalardan biri olmayı sürdürüyor. Kürk markası olarak hayata başlayan Fendi, klas ve zevk sahibi olmakla adeta eş anlam taşıyor. Fendi moda evinin bu sene yitirdiğimiz moda ikonu Karl Lagerfeld ile birlikteliği 1965 yılında başlar. Silvia Fendi bu birlikteliği “moda dünyasındaki en uzun aşk hikayesi “olarak adlandırır. İş hayatına bir aile kuruluşu olarak başlayan Fendi’de ailenin kadınları hep ön planda olmuştur. 1987'de 3. Jenerasyon ile büyümeye devam eden Fendi, Fendissime markasıyla birlikte aksesuar pazarına da giriyor ve tartışmaya yer bırakmayan eşsiz eleganlıktaki Fendi Gözlük modelleri, İtalyan moda devinin hazır giyim stili ile aynı çizgide ilerleyerek aksesuar dünyasında yerini alıyor.

Fendi markasının tüm çekici özellikleri vurgulanarak olduğu gibi Fendi Güneş Gözlükleri koleksiyonuna aktarılıyor. İtalyan gözlük markalarının ana fikri; karşısındakini etkilemek ve dikkat çekmekten geçer. Kısaca :Sofistike, elegan ve güçlü karakterli feminen bir kadın için tasarlamış harika gözlükler! Kıymetli materyaller, rafine detaylar, cüretkar renk kombinleri çok yönlü sofistike kadını vurgular. Tarzınıza cüretkar ama feminen bir dokunuş istiyorsanız Fendi Gözlükler tam size göre.

İkonik FF logosunu, özel camları kalın vintage çerçeveleri ve inanılmaz Fendi gözlük fiyatlarını keşfetmek için sizi vakit geçirmeden www.popoptik.com'a bekliyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.