yandex-izleme-kodu

Dior Gözlükler

Sıralama seçin
Toplam 118 ürün görüntüleniyor.

Fransız moda devi Christian Dior 1947’deki ilk defilesinden bu yana her sezona bir yenilikle adım atar.

Dior güneş gözlüklerinin başarısının ardındaki sır, yenilikçi ürüne yaptıkları yatırım, dengeli bir iletişim stratejisi ve dağıtım ağlarındaki müthiş seçiciliktir.

Dior’un “So Real” modeli üretim bandından çıktığında herkes bunun çok özel bir ürün olduğunda birleşti.Bu ilginç konstrüksiyonda köprü yoktu ve en önemlisi çok kullanışlıydı. 20 yıldır gözlük işinde olan marka 2014 yılında, işte bu “So Real” modeli ile güneş gözlüğü segmentinde atılım yaptı. “So Real” instagram kuşağının favorisi oldu. Pek az güneş gözlüğü markası sadece şeklinden anlaşılabilir, işte Dior bunu başarmıştır.

Dior gözlük pazarının büyümesine öncülük etmeyi hedefleyen bir moda evi. Bu nedenle gözlükler başlı başına birer moda ürünü olsa da, hepsi ana Dior felsefesine entegre edilmiştir. Reklam kampanyaları, defileler hep bu bütünsellikle gerçekleşir. Gözlük koleksiyonunu bütünün ayrılmaz bir parçası olarak görmek başarının en önemli noktalarından biridir.

Ünlülerle yapılan kampanyalar, basından editoryal destek, influencer/blogger desteği, dijital medya araştırmaları Dior Gözlüğün rakiplerinden farklı bir yerde olmasının baş nedenleridir. Reklam kampanyalarının da yüzü olan Rhianna, Chrissy Teigen, Sienna Miller, Kendall Jenner, Jessica Alba, Olivia Palermo Christian Dior Gözlük modellerini tercih eden ünlülerden sadece birkaçı.

Bu lider konumun devamlılığı için Dior durmaksızın yeni materyaller, belirgin farklılıktaki renkler, bunların tonları ve flat gözlükler gibi yenilikçi şekiller üzerinde araştırmalarını sürdürüyor.

Christian Dior gözlük fiyatlarını incelemek, Diorabstract, Dioramaclub, Diorblossom, Dioreclat ve daha pek çok modeli görmek için popoptik.com en iyi adres!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.