yandex-izleme-kodu

Celine Gözlükler

Sıralama seçin
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Sofistike, vizyoner ve ilham verici mi olmak istiyorsunuz ? O zaman vakit geçirmeden Celine gözlük modelleri için www.popoptik.com'a gelin. Zamansız bir şıklık sergileyen vintage modeller, minimal logolar, kararlı hatlar sizi bekliyor. Eğer gardrobunuza küçük bir parizyen canlılık katmak istiyorsanız Celine güneş gözlükleri’nin abartıdan uzak çekiciliği tam sizin aradığınız mükemmellik. Celine güneş gözlükleri ile her kıyafetinize Avrupai bir hava katabilirsiniz. 1945'te Pariste kurulan Celine doğal Fransız şıklığını simgeliyor. Zarif ama bir yandan da gizemli bir gösterişlilik istiyorsanız bizce tercihiniz klasik bir Celine siyah güneş gözlüğü olmalı.

Yuvarlak, dikdörtgen, cat-eye çerçevelerden size en yakın geleni seçebilir kendinizi Fransız saraylarında hayal edebilirsiniz çünkü ikonik 3 noktalı logosu her kıyafete Louvre’a layık bir lüks katar ve Celine’in çarpıcı cam rekleri gözlerinize bir Renoir tablosu değeri verir. Ama siz bir “Roma Tatili” hayal ediyorsanız valizinize hemen bir Celine Audrey Hepburn modeli atın. Bütün kafalar size dönecek, kendinizi bir star gibi hissedeceksiniz. Starlığa alıştıysanız Celine, cat-eye modelleri ile havanıza eski Hollywood dokunuşunu yapacak. “Tiffany’de Kahvaltı” gözünüzde canlandı değil mi ? Bu kadar dikkat çekmek size göre değilse ve daha aktif bir hayat tarzını tercih ediyorsanız aradığınız Celine pilot güneş gözlükleri olacaktır.

İster motorsikletinizle gezintide, ister bir akşamüstü plajda, her okazyonda şıklıktan taviz vermeyen hanımlar ve beyler için bir Celine Güneş gözlüğü modeli www.popoptik.com'da var. Sıra sizde , tıklayın, fark yaratın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.