yandex-izleme-kodu

Blog

Kim Kardashian Turnuvada Hangi Gözlükleri Kullandı !!

17 Eylül 2019

Kim Kardashian bir poker turnuvasında aynalı güneş gözlükleriyle görüntülendi. Reality Show yıldızı sayesinde biz de bir çok ciddi oyuncunun ifade gizleme amacıyla bu yönteme başvurduğunu öğrendik.

Hollywood’un Tercihi: Persol Güneş Gözlükleri

17 Eylül 2019

Persol güneş gözlükleri, 90 yıllık geçmişi ile günümüzde de dünyanın her yerindeki ünlülerin ilk tercih ettiği markalardan biri olmaya devam ediyor...

Katie Holmes, Jamie Foxx’tan ayrıldıktan sonra...

10 Eylül 2019

Tom Cruis’un eski eşi Katie Holmes altı yıldır birlikte olduğu Jamie Foxx’tan kısa süre önce ayrıldı. Katie Holmes ayrılığı takiben çıkan dedikodulardan uzak kalmaya çalışırken uzun trençkotu ve Cat Eye büyük siyah gözlükleri ile Salı günü New York’ta yürüyüş yaparken...

Polarize Güneş Gözlükleri İle İlgili Bilmemiz Gerekenler

10 Eylül 2019

Polarize güneş gözlüklerinin amacı su, kar ve cam gibi parlak yüzeylerden yansıyan parıltıyı en aza indirgemektir. Parlama cisimlerin gerçek renklerini bozarak algılamayı zorlaştırır. Polarize güneş gözlükleri araba kullanırken ve bazı sporlarda daha keskin bir görüş sağlayarak potansiyel tehlikeleri minimuma indirirler.

CAT EYE GÜNEŞ GÖZLÜKLERİ İLE İLGİLİ HERŞEY !

05 Eylül 2019

Vintage görünümlü, zamansız cat eye güneş gözlükleri her sezon kadınların gözdesi olmayı sürdürüyor. Popoptik.com olarak doğru cat eye çerçeveyi seçmeniz için size yardımcı olmamızı ister misiniz? Aşağıdaki rehberde biraz cat eye güneş gözlükleri tarihi, nasıl bu kadar popüler oldukları, ve örneklerle sizi bilgilendirmeye çalışacağız.

GÜNEŞ GÖZLÜKLERİ İLE İLGİLİ 5 İLGİNÇ BİLGİ

02 Eylül 2019

Güneş gözlükleri tarihinin asırlar öncesine dayandığını biliyor muydunuz ? Hatta tanıdık imparatorlardan birinin bile zamanına uygun bir güneş gözlüğü kullandığı söyleniyor ! Popoptik olarak size ilginç gelebilecek bu 5 bilgiyi aşağıda paylaşmak istedik.

KADIN ve ERKEK İÇİN YAZ BİTİMİNE DOĞRU GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ SEÇİMLERİ NASIL OLMALI?

30 Ağustos 2019

30 Ağustos Zafer Bayramı tatili ile 2019 yazını uğurlamaya biraz daha yaklaştık. Son sıcak günleri değerlendirmeyi ihmal etmeyin. Bu kısa tatilde ister yakın bir deniz kenarına kaçın, ister arkadaşınızın balkonunda ya da bahçesinde mangal partisine gidin ama sakın şıklığınızdan ödün vermeyin. Sizin için aşağıda bazı seçim önerilerinde bulunduk. Şıklığınızı popoptik.com dan güneş gözlüğü modelleri ile tamamladık.

Ünlüler ve Tercih Ettikleri Güneş Gözlükleri

23 Ağustos 2019

Ne zaman güneş gözlükleri ve ünlüler ile ilgili konuşsak aklımıza ilk gelen isimlerden biri Steve McQueen olur. Stil ve işçiliği göz önüne aldığımızda Persol güneş gözlükleri ve Steve McQeen daima ayrılmaz bir ikili olarak karşımıza çıkıyor. Biz de ünlü aktör ile özdeşleşen Persol 714 modeli ile ilgili küçük bir inceleme yapmak istedik.

Steve McQueen’i efsane yapan şey asi ruhu, karakteristik cazibesi, tükenmez enerjisi, hayatı uçlarda yaşaması, hız tutkusu gibi karakter özellikleriydi.

Saç Kesiminiz ve Güneş gözlükleri !

21 Ağustos 2019

Pek çok kadın güneş gözlüğü alırken yüz şekline önem verir. Ancak bilmedikleri bir şey var! Saç şekliniz tüm görüntünüzü etkileyebilir. popoptik.com olarak size gözlüğünüzü saç şeklinize göre seçmenize yardımcı olacak bir stil rehberi hazırladık!

Migren Şikayetiniz varsa Gözlük Seçiminiz Nasıl Olmalı ?

21 Ağustos 2019

Migrenin en sık rastlanan semptomlarından biri de ışığa karşı aşırı hassasiyettir. Parlak ışıklar, ışık seviyesindeki ani değişimler, ve güneş ışığı migren ataklarını tetikleyebilir. Işık hassasiyetini kontrol altına almanın en iyi yöntemlerinden biri de uygun güneş gözlüğü kullanımıdır.

 

Oftalmoloji uzmanlarının araştırmalarına göre migren şikayeti olanların %80 inde fotofobi de denilen aşırı ışık hassasiyeti vardır. Bu durum migren atağı öncesi ve sırasında en üst seviyeye çıksa da, migren hastaları, ataklar arasında da normal bireylerden daha fazla ışığa hassastır.

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.